multi art festival

Ogłaszamy Open call dla solistek/solistów/zespołów muzycznych

Pierwszy raz w naszej historii ogłaszamy open call skierowany do solistek, solistów i zespołów muzycznych.

Wyłoniona w open call solistka, solista albo zespół muzyczny wystąpi 4 września 2021 na naszej multiartowej scenie pomiędzy koncertami Bitaminy a Vito Bambino. Preferujemy artystów z Kalisza i okolic, jednak nie wykluczamy dalszej lokacji.

Wszystkie osoby zainteresowane wystąpieniem na naszej scenie prosimy o przesłanie – do 30 lipca 2021 r. do północy – przynajmniej trzech zarejestrowanych utworów muzycznych własnego autorstwa. Mile widziane również nagranie video z koncertu. Nie oczekujemy profesjonalnych nagrań, jednak muszą być one możliwie najlepszej jakości. Dodatkowo dołączcie zdjęcie promocyjne i napiszcie o sobie coś, co najlepiej opisze charakter Waszego grania i Was samych. 

Zgłoszenia przesyłajcie na maila: kontakt@multiartfestival.pl. Nagrania na pendrivie lub płycie możecie również dostarczyć osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) do naszej siedziby w Dom Sąsiedzki Podgórze 2-4 w Kaliszu.

Spośród przesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy trzy, które naszym zdaniem najlepiej wpasują się w klimat muzyczny koncertu. Wybrane zespoły/solistki/solistów ogłosimy na naszym facebookowym profilu 10 sierpnia 2021 r. do północy. 

Ostatecznego “finalistę” wybierzecie Wy poprzez głosowanie na naszym facebookowym profilu. Głosowanie odbędzie się w dniach od 11 do 21 sierpnia 2021 r. pod przygotowanymi na naszym profilu postami. 

Zwycięzca wyłoniony przez publiczność wystąpi na naszej scenie pomiędzy Bitaminą a Vito Bambino oraz otrzyma wynagrodzenie w wysokości 1000 zł brutto.

Przed przystąpienie do Open call koniecznie przeczytajcie Regulamin, który znajduje się pod linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.