miasto

Zgłoś swój pomysł do konkursu na minigrant #KulturaRatuje! Miasto w Twoich rękach i wygraj pieniądze na realizację działania

Masz pomysł na działania kulturalne lub społeczno-kulturowe w swoim sąsiedztwie, na osiedlu lub ogólnie – w mieście? Nie wiesz, jak się do tego zabrać lub nie masz środków na realizację? Jest na to sposób – konkurs na minigrant #KulturaRatuje! Miasto w Twoich rękach!

Co to takiego? 

Minigrant #KulturaRatuje! Miasto w Twoich rękach to program dotacyjny organizowany przez Stowarzyszenie Multi.Art. Mogą wziąć w nim udział wszyscy kaliszanie i kaliszanki. Każdy uczestnik i uczestniczka konkursu może liczyć na wsparcie Stowarzyszenia Multi.Art w opracowywaniu pomysłu, a w przypadku wygranej – na dotację w wysokości 1000 zł oraz pomoc przy realizacji działania.

Udział w konkursie mogą wziąć grupy nieformalne, składające się z min. trzech osób, oraz młode organizacje pozarządowe.

Jak długo trwa nabór wniosków?

Swoje pomysły można zgłaszać od dziś, 7 maja. Termin zgłoszeń upływa 31 maja 2021 r. Wyniki konkursu Stowarzyszenie ogłosi do 10 czerwca 2021 r.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu, który można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia Multi.Art: https://multiart.org.pl/inne-projekty/minigrant/, a następnie pobrać wniosek, wypełnić go i wysłać na adres: kontakt@multiartfestival.pl.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można korzystać z pomocy wybranych członków i członkiń Stowarzyszenia Multi.Art (więcej informacji na stronie: https://multiart.org.pl/inne-projekty/minigrant/), lub kontaktując się poprzez mail: kontakt@multiartfestival.pl lub nr tel. 603 244 640, 793 910 333.

Organizatorem konkursu na minigrant jest Stowarzyszenie Multi.Art. Kwota minigrantu pokryta jest w całości z zaoszczędzonych środków własnych Stowarzyszenia. Członkowie Stowarzyszenia nie pobierają żadnego wynagrodzenia w związku z przeprowadzeniem konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.