informacja prasowa

Organizujemy konkurs grantowy dla kaliszan i kaliszanek

Zdecydowaliśmy, że część przyznanej Stowarzyszeniu Multi.Art nagrody Prezydenta w dziedzinie kultury przeznaczymy na konkurs grantowy, który ogłosimy wiosną 2021 roku. Będą mogli w nim wziąć udział mieszkańcy i mieszkanki Kalisza, by zrealizować w ciągu letnich miesięcy tego roku wymyślone przez siebie działanie społeczno-kulturalne.

Zależy nam na tym, żeby wspierać kaliszan i kaliszanki oraz dopingować ich w działaniu z i na rzecz swoich społeczności i naszego miasta, dlatego konkurs będzie skierowany do grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych, działających na terenie Kalisza. Ważne będą dla nas inicjatywy społeczno-kulturalne, których celem będzie wzmocnienie relacji społecznych, budowanie tożsamości i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Grant wyniesie 1000 zł brutto, z czego będzie można pokryć wszelkie koszty, niezbędne do realizacji proponowanego działania. Dodatkowo, każdy z członków i członkiń Stowarzyszenia przeznaczy w ramach wolontariatu kompetencyjnego 3 godziny, aby wspomóc merytorycznie i organizacyjnie w realizacji zadania zwycięską grupę nieformalną lub organizację pozarządową.

Wkrótce podamy wszystkie szczegóły – teraz pracujemy nad regulaminem i kryteriami konkursu. O wszystkim będziemy informować na naszych facebookowym profilu oraz na stronie internetowej www.multiart.org.pl.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.