Zdjęcie przedstawia wnętrze Domu sąsiedzkiego i stolik, przy którym siedzą osoby podczas warsztatu.
dom sąsiedzki

Przedstawiamy ewaluację pierwszego roku funkcjonowania Domu Sąsiedzkiego

Musimy przyznać, że trwająca epidemia koronawirusa nie sprzyja swobodnemu byciu w grupie oraz działaniom nastawionym na budowanie relacji i integrację. Tym bardziej się cieszymy, że w ciągu niemal całego 2020 roku* w Dom Sąsiedzkim Podgórze 2-4 wspólnie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, spędzaliśmy ze sobą dobry czas na warsztatach, spotkaniach, gotowaniu, zajęciach gimnastycznych i innych wydarzeniach.

Dziękujemy wszystkim osobom, które aktywnie budowały z nami program i organizowały różnorodne wydarzenia w Domu Sąsiedzkim oraz wszystkim osobom, które w tych wydarzeniach uczestniczyły! Przypominamy, że aby zorganizować w Domu wydarzenie, wystarczy mieć pomysł, przyjść do Domu Sąsiedzkiego (przy ul. Podgórze 2-4 w Kaliszu) lub odezwać się do nas na: domsasiedzkikalisz@gmail.com lub na facebookowym profilu: https://www.facebook.com/domsasiedzkikalisz, żeby wspólnie z nami zaplanować swoje wydarzenie (wydarzenie musi być bezpłatne dla uczestników, Regulamin dostępny jest na naszym facebookowym profilu).

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w ewaluacji Domu Sąsiedzkiego i chciały podzielić się swoimi opiniami na temat funkcjonowania Domu w ciągu ostatniego roku. Dzięki temu poznaliśmy, co robimy dobrze i co możemy robić lepiej.

Z radością zapraszamy więc do zapoznania się z pełnym tekstem ewaluacji Domu Sąsiedzkiego Podgórze 2-4 pod tym linkiem.


* z przerwami, kiedy Dom musiał być zamknięty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.