dom sąsiedzki,  warsztaty

Finał półkolonii w Domu Sąsiedzkim Podgórze 2-4

Po dwóch tygodniach warsztatów, zabaw, gier, eksperymentów i rozmów w środę, 22 lipca, odbędzie się finał półkolonii „Welcom do Gangland, czyli Witaj Drogi Sąsiedzie!” realizowanych przez Stowarzyszenie Multi.Art ramach programu „Lato w teatrze”.

W czasie dwutygodniowych półkolonii uczestnicy warsztatów wspólnie z instruktorami badali temat dobrego sąsiedztwa i relacji międzyludzkich oraz wymyślali idealne podwórka. Efekty tych spotkań będziemy mogli zobaczyć podczas finału, który odbędzie się na Skwerze Eligiusza Kor-Walczaka (przy Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiem) w środę, 22 lipca, o godz. 18.00.

Naszym celem było, aby poprzez dobrą zabawę oraz z wykorzystaniem narzędzi edukacji teatralnej i kulturalnej, uczyć otwartości i wyzwolić kreatywność. Tematem półkolonii było dobre sąsiedztwo, dlatego rozmawialiśmy z uczestnikami o odpowiedzialności za najbliższe otoczenie, o budowaniu relacji i o wspólnym dobru. Nie zabrakło oczywiście dobrej zabawy czy aktywności na świeżym powietrzu

– mówi Natalia Czarcińska, wiceprezeska Stowarzyszenia Multi.Art.

Na finał organizatorzy i uczestnicy półkolonii zapraszają rodziców, sąsiadów oraz wszystkich mieszkańców Kalisza. Start w środę o godz. 18.00 na Skwerze Eligiusza Kor-Walczaka.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/domsasiedzkikalisz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.