dom sąsiedzki,  warsztaty

Zrobią teatr na Podgórzu

Stowarzyszenie Multi.Art zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 9 do 13 lat do udziału w dwutygodniowym projekcie kulturalno-edukacyjnym o nazwie „Welcom to Gangland, czyli Witaj Drogi Sąsiedzie!” w ramach programu „Lato w teatrze”. Półkolonie potrwają od 8 do 22 lipca i zwieńczy je pokaz finałowy uczestników. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt będzie dotyczył dobrego sąsiedztwa i przyjaźni sąsiedzkich, a jego miejscem stanie się Podgórze i okolice. Do udziału w projekcie organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież przede wszystkim z Podgórza i obszaru rewitalizacji Miasta Kalisza, ale także z pozostałych części miasta. W czasie dwutygodniowych półkolonii uczestnicy będą wraz z instruktorami badać temat relacji dobrosąsiedzkich, a pomogą w tym różnego rodzaju zadania, eksperymenty, doświadczenia i wspólne rozważania. Efektem warsztatów będzie pokaz finałowy, który odbędzie się 22 lipca.

Udział w projekcie można zgłosić w Domu Sąsiedzkim Podgórze 2-4 lub poprzez kontakt pod adresem e-mail: e-mail: domsasiedzkikalisz@gmail.com. Uczestnikom projektu zapewniony zostanie jeden posiłek dziennie (obiad) oraz opieka pedagogiczna. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona.

Projekt „Welcom to Gangland, czyli Witaj Drogi Sąsiedzie!” jest finansowany ze środków Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego. Szczegółowe informacje o projekcie „Welcom to Gangland, czyli Witaj Drogi Sąsiedzie!” dostępne są w Domu Sąsiedzkim Podgórze 2-4 lub pod adresem e-mail: domsasiedzkikalisz@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.