Oświadczenie i zasady postępowania

W związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu epidemii, na wszystkich wydarzeniach w ramach 14. Multi Art Festival (dalej: 14. MAF) obowiązują następujące zasady:

 1. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest możliwy po przekazaniu organizatorom podpisanego Oświadczenie o stanie zdrowia (plik do pobrania dostępny niżej) lub po podpisaniu Oświadczenia o stanie zdrowia na wydarzeniu.
 2. Zasłanianie ust i nosa poprzez noszenie maseczki lub przyłbicy.
 3. Zachowanie odstępu od innych uczestników min. 1,5 m.
 4. Mycie rąk wodą z mydłem oraz dezynfekcja rąk w wyznaczonych miejscach na terenie 14. MAF.

Ponadto zalecamy:

 1. Unikanie dotykania okolic twarzy, a zwłaszcza oczu, ust i nosa.
 2. W strefie gastronomicznej w miarę możliwości korzystanie z płatności bezgotówkowej.
 3. Stosowanie zasad ochrony podczas kichania i kaszlu: zakrywanie ust i nosa zgiętym łokciem, a najlepiej jednorazową chusteczką, którą następnie należy jak najszybciej wyrzucić do kosza na odpady do tego przeznaczonego, po czym dokładnie umyć ręce.
 4. Unikanie dotykania powierzchni dotykowych.
 5. Częste dezynfekowanie telefonu komórkowego oraz trzymanie go z dala od ogólnodostępnych blatów, stołów i innych powierzchni dotykowych.
 6. Stosowanie się do wszelkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia oraz zapoznanie się z informacjami, dostępnymi na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus.

Poniższe oświadczenie o stanie zdrowia należy:

 1. Wydrukować,
 2. Wypełnić,
 3. Zabrać ze sobą na wydarzenie (wejście na wydarzenie wyłącznie z wypełnionym Oświadczeniem o stanie zdrowia).

Jeśli zapomnisz zabrać wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia – nie przejmuj się. Będzie można wypełnić odpowiednie informacje na miejscu.

Regulamin

Regulamin Multi Art Festival obowiązuje wszystkie osoby, które w czasiejego trwania będą przebywać na jego terenie. Każda osoba, przebywająca na terenie Festiwalu, zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu. Regulamin dostępny jest tutaj.

Regulamin uczestnictwa w Silent disco

Regulamin do pobrania tutaj.