Zespół Stowarzyszenia

Skorzystaj z naszego wsparcia w planowaniu i realizacji swojego działania w ubieganiu się o minigrant #KulturaRatuje! Miasto w twoich rękach! Każdy i każda z nas może przeznaczyć (wolontaryjnie) łącznie maksymalnie trzy godziny dla Ciebie na etapie opracowywania pomysłu i jego realizacji.

Poniżej znajdziesz informacje, w jakich obszarach się specjalizujemy i w czym możemy być pomocni.

Aby skorzystać z pomocy jednej lub kilku osób, napisz do nas wiadomość na: kontakt@multiartfestival.pl lub zadzwoń na nr tel. 603 244 640 lub nr tel. 793 910 333.

fot. Agnieszka Andrzejewska, https://hilka.pl

Natalia Czarcińska

Pomogę w projektowaniu i budowaniu idei, koncepcji działania; wspólnie możemy poszukać inspiracji i narzędzi, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby najbliższego otoczenia. Pomogę w zaprojektowaniu plakatu lub innych materiałów promocyjnych; chętnie podpowiem jak przygotować zajęcia i warsztaty wykorzystując np. sztuki wizualne. 

Sebastian Jochan

Pomogę w kwestiach realizacji nagrań, nagłośnienia, stworzenia muzyki, piosenki. Z przyjemnością wezmę udział w burzy mózgów i kreowaniu wizji działania artystycznego.

Agnieszka Mondra-Kałmucka

Podpowiem, jak łatwo kontrolować i zaplanować budżet pomysłu, żeby nie przekroczyć określonego limitu.

Adrian Kempa

Pomogę w stworzeniu  koncepcji plakatu do Twojego wydarzenia, a także w samym jego projektowaniu. Podpowiem w kwestiach technicznych organizacji wydarzenia. Pomogę przygotować warsztaty ze sztuki i projektowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Marta Kościańska

Pomogę z opisem wydarzenia pod kątem promocyjnym oraz planem promocji wydarzenia w mediach społecznościowych (facebook, instagram), przetłumaczę na język angielski jeśli ma być “international”. Pomogę przy koncepcji i planowaniu działań dla najmłodszych uczestników oraz w opracowaniu scenariusza lub pomysłu do ewentualnego filmiku promocyjnego.

Katarzyna Machlańska

Pomogę w organizacji warsztatów kulinarnych, poczęstunków, pikników i we wszystkim, co jest związane z gastronomią. Podpowiem, gdzie, co i ile kupić, żeby dostosować do Waszych potrzeb.

Ewelina Knajdek-Marcinkowska

Pomogę w produkcji wydarzenia. Podpowiem, jak zbudować kompetentny zespół, rozpisać harmonogram pracy, określić niezbędne wydatki i podzielić się obowiązkami przy realizacji. Doradzę, jak umiejętnie wykorzystywać kontakty i budować relacje, z których będziesz korzystać podczas realizacji swoich działań.  Chętnie podpowiem, jak zatytułować wydarzenie, by było interesujące dla odbiorców.

Marta Śniosek-Masacz

Podpowiem, jak zaaranżować przestrzeń, aby niewielkim kosztem stworzyć przyjazną atmosferę. Pomogę w wyborze materiałów potrzebnych do zrealizowania projektu. Pomogę zaprojektować plakat do wydarzenia i podzielę się pomysłami na ciekawe materiały promocyjne. 

Ewa Wojtysiak

Pomogę w doprecyzowaniu pomysłu na działanie i w opracowaniu promocji Waszego pomysłu. Podpowiem, co można zrobić, żeby mieszkańcy i sąsiedzi włączyli się w działanie i wzięli udział w wydarzeniu. Pomogę zaplanować współpracę w zespole, żeby każdy czuł się dobrze i wiedział, co robić.

Agnieszka Zalewska

Pomogę w wymyśleniu i zaplanowaniu kreatywnych warsztatów dla dzieci. Jeśli w swoim działaniu planujecie wykorzystać elementy wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla dzieci – podpowiem, gdzie go szukać i jak zorganizować.