informacja prasowa

Organizujemy konkurs grantowy dla kaliszan i kaliszanek

Zdecydowaliśmy, że część przyznanej Stowarzyszeniu Multi.Art nagrody Prezydenta w dziedzinie kultury przeznaczymy na konkurs grantowy, który ogłosimy wiosną 2021 roku. Będą mogli w nim wziąć udział mieszkańcy i mieszkanki Kalisza, by zrealizować w ciągu letnich miesięcy tego roku wymyślone przez siebie działanie społeczno-kulturalne.

Zależy nam na tym, żeby wspierać kaliszan i kaliszanki oraz dopingować ich w działaniu z i na rzecz swoich społeczności i naszego miasta, dlatego konkurs będzie skierowany do grup nieformalnych oraz organizacji pozarządowych, działających na terenie Kalisza. Ważne będą dla nas inicjatywy społeczno-kulturalne, których celem będzie wzmocnienie relacji społecznych, budowanie tożsamości i odpowiedzialności za swoje otoczenie.

Grant wyniesie 1000 zł brutto, z czego będzie można pokryć wszelkie koszty, niezbędne do realizacji proponowanego działania. Dodatkowo, każdy z członków i członkiń Stowarzyszenia przeznaczy w ramach wolontariatu kompetencyjnego 3 godziny, aby wspomóc merytorycznie i organizacyjnie w realizacji zadania zwycięską grupę nieformalną lub organizację pozarządową.

Wkrótce podamy wszystkie szczegóły – teraz pracujemy nad regulaminem i kryteriami konkursu. O wszystkim będziemy informować na naszych facebookowym profilu oraz na stronie internetowej www.multiart.org.pl.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych informacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *